تعویض مبل کهنه با نو

تعویض مبل کهنه با نو

تعویض مبل کهنه ی شما با مبل نو ، ما مبل دست دوم شما را به قیمت مناسب خریداریم
فروشگاه مبلمان تفضلی جهت رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به تعویض مبل دست دوم شما عزیزان با مبلمان جدید تولیدی نمایندگی این فروشگاه نموده است.

این خدمات صرفا به مشتریانی که قصد خرید از محصولات فروشگاه را دارند ارائه می گردد لذا ابتدا محصولات شرکت را مشاهده نموده در صورت پسند نمودن محصولی نام مدل انتخابی به همراه عکس مبل کارکرده خودتان را به ما ارسال نمایید!

جهت ارسال عکس و مشخات مبل، می توانید از طریق لینک و آی دی تلگرام ما اقدام نمایید

  

شرایط تعویض به این صورت می باشد که خریدار یکی ازمدل های مبلمان این فروشگاه را با هر رنگبندی مورد علاقه خود انتخاب نموده و به ما اطلاع می دهد که قیمت تمام مدل های مبل و سرویس خواب در فروشگاه مشخص شده است
ضمنا عکس مبل فروشی خود را هم گرفته و برای ما  ارسال مینماید
جهت ارسال عکس از طریق موبایل به شماره ذیل ارسال نمایید
4 73 73 73 0915

حتما شماره ای را جهت پیگیری و ارتباط بنویسید
همکاران ما با مشاهده عکس قیمت پیشنهادی خود را اعلام می کنند که از قیمت مبل نو کسر خواهد شد
در صورت توافق طرفین و توافقات پرداختی، مبل درخواستی تولید شده و درب منزل شما ارسال شده و با مبل دست دوم شما تعویض می شود و هزینه حمل نیز تماما به عهده فروشگاه می باشد.
پیشاپیش این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت  پیشنهادی ما برای مبل کارکرده شما مناسب بوده و ضمنا خرید شما نیز از نمایندگی می باشد که قیمت و کیفیت بسیار مناسب تری نسبت به نمایشگاه های بازار های بورس را دارد و شما خیالتان راحت می باشد که یک برند معتبر پشتوانه محصول انتخابی شما می باشد و کیفیت محصول را تضمین کرده و خود را موظف به تامین رضایت مشتری نموده است.

جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با شماره 4 73 73 73 0915 تماس حاصل فرمایید

جهت ارسال عکس و مشخصات مدل انتخابی از طریق تلگرام اینجا کلیک نمایید.

 

تعویض تشک کهنه با نو

تعویض تشک کهنه ی شما با تشک نو ، ما تشک دست دوم شما را به قیمت مناسب خریداریم
فروشگاه مبلمان تفضلی جهت رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به تعویض تشک دست دوم شما عزیزان با تشک جدید تولیدی نمایندگی این فروشگاه نموده است.

نمونه کالاهای کارکرده

توسط |2020-07-16T04:23:46+00:00ژوئن 27th, 2020|تعویض|